Consulent (0.8 – 1.0 fte) in Den Haag

KNCV Tuberculosefonds is op zoek naar een Consulent (0.8 – 1.0 fte).

Standplaats: Den Haag

KNCV Tuberculosefonds

KNCV Tuberculosefonds levert technische assistentie aan landen en genereert nieuwe kennis en bewijs in de tbc-bestrijding. De divisie TB Elimination and Health System Innovations (TE&HSI) is verantwoordelijk voor het leveren van hoogwaardige adviezen aan projecten en partners; hieronder vallen ook het beoordelen van de behoeften, het plannen van projecten en studies en het bewaken van de kwaliteit van technische ondersteuning gedurend implementatie.  De divisie TE&HSI werkt nauw samen met de eenheid Resource Mobilization en de divisie Operations bij het ontwikkelen en implementeren van projecten.

Ervaringen en kennis worden intern gedeeld en extern verspreid naar partners en gepresenteerd en besproken in nationale en internationale fora.

De divisie TBE&HSI is onderverdeeld in 6 teams, en één crosscutting team voor Nederland. 

Doel van de functie en positie in de organisatie

De consulent zal werken aan versterking van de Nederlandse tuberculosebestrijding en valt onder het functionele leiderschap van de team leider “Nederland”. Hiërarchisch gezien rapporteert de consulent  aan de teamleider van het Team Treatment and Care.

Taken en verantwoordelijkheden

  • Ondersteunen bij het opzetten en uitvoeren van de nascholing van de medisch technisch medewerkers en verpleegkundige werkzaam in de Nederlandse tuberculosebestrijding;
  • Ondersteunen van de coördinatie cross border control vragen bij de behandeling van tuberculose;
  • Coördinatie van lotgenotencontact tussen tuberculosepatiënten op verzoek van de GGD’en;
  • Verwerken aanvragen voor het fonds bijzondere noden;
  • Ondersteunen bij de evaluatie en ontwikkeling van richtlijnen;
  • Opzetten van (onderzoeks)projecten ter uitbreiding van patiënten ondersteuning, onder supervisie van senior verpleegkundig consulent en onderzoeker;
  • Meewerken aan het opzetten en uitvoeren van onderzoeksprojecten, onder supervisie van de onderzoeker;
  • Bijdrage leveren aan de disseminatie en externe communicatie van project resultaten.

Wat breng je mee?

  • Verpleegkundige /verpleegkundig specialist, met affiniteit voor onderzoek en infectieziekten bij voorkeur tuberculose óf
    Master verplegingswetenschap, met affiniteit voor onderzoek en infectieziekten, bij voorkeur tuberculose óf
    Master gezondheidswetenschappen (met een specialisatie/master in infectieziekten) of vergelijkbare studie, met werkervaring in de zorg;
  • Uitstekende beheersing van het Nederlands in woord en geschrift/ werkniveau Engels;
  • Vaardigheden in presenteren, onderwijs geven en gebruik van relevante software;
  • Vermogen om zowel in teamverband als zelfstandig te werken;
  • Pro-actieve houding;
  • Ervaring met projectmatig werken is een pre;
  • Ervaring met het doen van kwalitatief en/of kwantitatief onderzoek is een pre;
  • Ervaring in landen waar tuberculose veel voorkomt is een pre;

 Wat biedt KNCV Tuberculosefonds?

  • Aanstelling voor bepaalde tijd (1 jaar) met uitzicht op verlenging bij goed functioneren en afhankelijk van financiën;
  • Een informele werksfeer waar initiatief op prijs wordt gesteld;
  • Een team van gedreven, professionele collega’s;
  • Een salaris gebaseerd op werkervaring;
  • KNCV Tuberculosefonds heeft een eigen arbeidsvoorwaarden pakket.

Sollicitatie en informatie

Je kunt solliciteren op deze functie via het formulier onderaan deze pagina vóór 31 oktober 2023. Sollicitaties worden doorlopend beoordeeld; de functie kan eerder worden vervuld dan de sluitingsdatum.

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Ineke Spruit, TB Consultant en Epidemioloog (ineke.spruijt@kncvtbc.org). Voor meer informatie over KNCV Tuberculosefonds bezoek onze website www.kncvtbc.org.

  • Accepted file types: doc, docx, pdf, rtf, Max. file size: 32 MB.
  • Accepted file types: doc, docx, pdf, rtf, Max. file size: 32 MB.

KNCV has been fighting TB since its establishment in 1903. Over the past 120 years, the organization has acquired indispensable knowledge and experience in the field of effective TB prevention and care, resulting in pre-elimination in the Netherlands and significant contributions to global evidence generation, policy development and TB program implementation worldwide.

Our experts
KNCV governance framework and integrity
Our patroness
Partner with us

Tuberculosis is still one of the major causes of preventable death in the world and claims over 4000 lives a day, leading to over 1,5 million deaths a year.

Patient stories

The story of Abdurahim
The story of Fikeraddis
The story of Issayas
The story of Zarina
The story of Maxine
The story of Saanvi

Sorry

De versie van de browser die je gebruikt is verouderd en wordt niet ondersteund.
Upgrade je browser om de website optimaal te gebruiken.